De SCK 6-15 schroefcompressoren staan zelfs onder de zwaarste omstandigheden tot uw dienst.
Met deze schroefcompressoren met vast toerental hebt u componenten voor de levensduur en lage onderhoudskosten.
Onze SCK 6-15 serie bestaat uit schroefcompressoren met vast toerental en riemaandrijving, die een hoog energierendement bieden bij een zeer laag geluidsniveau. De SCK 6-15 schroefcompressoren zijn een ideale keuze omdat ze een groot aantal optionele configuraties bieden. Deze SCK 6-15 schroefcompressoren zijn leverbaar van 4 kW tot 11 kW.
De SCK 6-15 compressoren maken gebruik van ééntraps schroefcompressoren met olie-injectie. Dankzij het compacte ontwerp van deze schroefcompressoren is een kleine vloerruimte vereist. Deze compacte installatie verlaagt de voetafdruk- en installatiekosten en neemt het risico op lekkage weg. De leidingen van het assortiment SCK 6-15 schroefcompressoren zijn ontworpen voor een minimale drukval.
De betrouwbaarheid en efficiëntie van het oliegesmeerde asymmetrische schroefelement is bewezen bij duizenden riemcompressorinstallaties over de hele wereld. Het ontwerp van de riemaandrijving zorgt voor maximale efficiëntie, gemakkelijke toegang en onderhoud en een gegarandeerde uitlijning. De riemaandrijving is gescheiden van de rest van de interne onderdelen voor een betere bescherming van de interne onderdelen, minimale slip en een constante efficiëntie tijdens de totale levenscyclus.
De op de vloer gemonteerde machines van de SCK 6-15 serie zijn leverbaar met of zonder drogers. Koeldrogers zijn ontworpen voor een lage drukval, een stabiel drukdauwpunt, een hoger rendement, lage bedrijfskosten en eenvoudig onderhoud. Voor de vereffening van drukschommelingen in het leidingsysteem worden eenheden geleverd met een luchtketel van 270 of 500 l met of zonder droger, met PDP lager dan +3 °C. De luchtketel wordt direct in de omkasting van de compressor geïnstalleerd.
Het extra grote lucht- of oliekoelsysteem met geforceerde ventilatie en luchtstromen garandeert een lage interne bedrijfstemperatuur, verhoogt de prestaties, verlengt de levensduur van de componenten en verlaagt het aantal onderhoudswerkzaamheden. De goed geteste lucht geeft u de gemoedsrust van een zeer efficiënte schroefcompressor.
De geavanceerde regelaar Air Control 5.0 maakt standaard deel uit van de SCK 6-15 schroefcompressoren, terwijl de grafische Air Control 5.1 optioneel is. De eenvoudig af te lezen Air Control 5.0 maakt een betere aanpassing en bediening mogelijk. Ook optioneel (of standaard op PLUS-uitvoering met droger) is een waterafscheider, die 85% van het condensaat elimineert dat door de droger zelf zou moeten worden verwijderd. Dit leidt tot energiebesparing, verhoogt de betrouwbaarheid van pneumatische apparatuur en verhoogt de luchtkwaliteit.
Eenvoudig te verwijderen onderdelen betekenen dat onderhoud eenvoudiger wordt en de onderhoudskosten lager worden. Componenten van de SCK 6-15 schroefcompressoren zijn strategisch geplaatst voor een ideale positionering. Vloergemonteerde units zijn gemakkelijk te verplaatsen en te transporteren dankzij openingen voor vorkheftrucks. De controle van het oliepeil is extern voor eenvoudige, snelle en onmiddellijke controle.
Met het assortiment SCK 6-15 schroefcompressoren krijgt u een efficiënte, betrouwbare en complete oplossing die voldoet aan een breed scala aan persluchtvereisten. Wij gebruiken onze ervaring om ervoor te zorgen dat u kunt beschikken over betrouwbare en efficiënte technologie. Wij bieden uw bedrijf totaaloplossingen, omdat wij kwaliteitsproducten en uitzonderlijke service bieden.
Vast toerental |
Max. werkdruk |
Capaciteit¹ |
Motor-vermogen |
Geluidsniveau² |
Configuraties |
||
Ketel |
Droger |
||||||
Model |
bar |
m³/min |
kW |
dB(A) |
270 |
500 |
|
SCK 6 |
7,5 |
0,60 |
4 |
59 |
X |
X |
X |
9,5 |
0,50 |
||||||
SCK 8 |
7,5 |
0,83 |
5,5 |
60 |
X |
X |
X |
9,5 |
0,69 |
||||||
12,5 |
0,50 |
||||||
SCK 10 |
7,5 |
1,17 |
7,5 |
61 |
X |
X |
X |
9,5 |
1,00 |
||||||
12,5 |
0,80 |
||||||
SCK 15 |
7,5 |
1,70 |
11 |
61 |
X |
X |
X |
9,5 |
1,43 |
||||||
12,5 |
1,20 |